Kılavuzlar

SİTE YÖNETİMLERİ KILAVUZLARIMIZ

Bir çok site yönetimi, yıllık milyonlarca bütçesine rağmen, bu bütçeyi harcadıkları hizmetlerin standartlarını oluşturmazlar ve giderlerinin sebebi hizmet alımından ziyade  harcamaları karşılamak olur.

Aslında, siteyi kişiler değil, mevzuatlar yönetir, kişiler siteye ancak hizmet ederler.

Oysa doğru olan, bir hizmetin gerekçelerinin belirlenmesini , iş işleyiş ve akışının planlanmasını, bu planın enerji-emek-malzeme olarak tahlil edilmesini,iş planı dahilinde personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgeninde maksimum hizmet, minimum maliyet ile sahaya yansıtılmasını sağlayacak, mevzuatı da içeren  bazı çalışma kılavuz ve planların profesyonellere hazırlatılması ve hayata geçirilmesidir.

Bunun dışında bir site yönetimi tarzı, deneme yanılma, vazgeçme süreçleri ile sitenin kısa südre yüksek aidattan kaynaklı emlak düşü ile karşılaşmasına sebep olur.

Doğru  ve emlak değerini artıracak, sakinler memnuniyeti sağlayacak site yönetimlerinin  dört temel kılavuz planı bulunur.

İşte, bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında  emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple; bu yapıları sahaya yansıtıp, malik-sakinlerin hayatını kolaylaştırmak için  bu planları siteniz için hazırlayarak, sitenin daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı, sakinlerin kendilerini daha özel hissedebileceği, düşük aidatlı  bir yaşam alanı üzerinden, sitenize  sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değeri sağlamaktayız.

Detaylar için lütfen aşağıdaki fotolar üzerine tıklayınız.

yonetimplani  hizmetplani  calismaplani

mevzuatplani  yasamplani  denetimplani