Hizmet Kitabı

SİTE /KONAKLAMA TESİSLERİ GÜVENLİK HİZMETLERİ YÖNETİMİ (HİZMET KİTABI)

guvenlik-hizmetiİkamet temel insanlık ihtiyacıdır ve ancak güvenli alanlarda yapılır. Zaten site yaşamının tercih sebeplerinden en önemlisi de güvenli bir yaşam alanınıdır. Tüm emniyet ve güvenlik ihtiyaçlarının karşılanabileceği, personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgeninde ölçülebilir güvenlik uygulamalarının amaçlandığı bu kitap emekli emniyet müdürleri ve askerlerce saha tecrübesi, özel hayatın gizliliği, akademik bilgi ve mevzuatlar bütünü olarak kaleme alınmıştır.

Kitap, asıl olarak ikametin de daha ilerisinde üst güvenlik ihtiyaçları ve uygulamaları bulunan Konaklama Tesisleri için hazırlanmış ve sitelerin güvenliğinin bu tesislerle benzeşmesinden dolayı site yönetimlerine de tavsiye edilmektedir.

Sonuçta, emniyet özel güvenlik şirketlerine ve elamanlarına bırakılamayacak kadar önemlidir.

Bu kitap sayesinde özel güvenlik hizmet alımında personel fiyatı yerine, özel güvenlik hizmeti kalitesi pazarlığı yapabileceksiniz.

Kitap, özelliğinden dolayı yalnızca bu web sitesi üzerinden satışa sunulmuştur. Kitap ücreti KDV ve kurye dahil 135 TL-dir. Kitapla birlikte özel seri nolu Sitelerde Güvenlik Yönetimi Sertifikası ücreti her şey dahil 150 TL-dir. Kitabın, güvenlik yönetimi kitabı ile birlikte kampanyaları için linki inceleyiniz. İki kitap iki sertifika ile birlikte 300 TL-dir.