Belediye Başkanlarımıza

Sayın Belediye Başkanım,

Belediye sınırlarımız içindeki nüfusun bir kısmı, çeşitli sebeplerden dolayı, sitelerde yaşamayı tercih etmektedir ve büyük bir kısmı da bu yönde çaba sarf etmektedir. Sitelerde ise yönetimsel ve hizmetsel bazı sorunlar yaşana gelmektedir.
Bu duruma olumlu destek verecek bazı aktiviteler, sitelerde oturan malik-sakinlerle belediyemiz arasında iletişime fırsat olabilir.
Bizler, emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekipçe kurduğumuz dernek üzerinden sektörel yayınlar ve akademik sertifika programları düzenleyen bir ekip olarak bu iletişime talibiz.

Arsiyonder Konut Sitesi Yönetimi Famcoturk

Başkanlığınız sponsorluğunda aşağıdaki aktiviteleri gerçekleştirecek hazırlıklarımız mevcut olarak sizden randevu talep ediyoruz.
EK-te ve aşağıdaki linklerde derneğimiz Onursal Başkanının CV-si ve sektörel yazıları da değerlendirmenize sunulmuştur.

Site Yönetimleri Danışmanı CV Site Yönetimleri Danışmanı Yazıları

SEMİNER/PANEL/KONFERANS: Apartman/Site/Rezidans Yönetimleri Mevzuatı ve Hizmet Uygulamaları Konusunda Belirlenecek Yer ve Zamanlarda Davetli Katılımı ile Bilgilendirme Toplantıları Düzenlenmesi

HİZMET/DANIŞMA MASASI: Belediyemiz Hizmet Binasında Site Temsilcilerinin Danışabileceği, Derneğimizden Uzman Bulundurulması

ÜCRETSİZ DAĞITIMLI YÖNETİM KİTABI: Özellikle Apartmanlar Olmak Üzere Bina/Site Yönetimlerine Mevzuat ve Uygulama Kitabı Ulaştırılması

TALEP EDECEĞİNİZ FARKLI BİR AKTİVİTE : Konu hakkında eğitim düzenlenmesi, sitelerin belediyemiz adına ziyaret edilmesi, belli zamanlarda site yönetimlerinin bir araya getirilmesi paylaşımlarda bulunmasının sağlanması, vb.