Klavuzlar

SİTE YÖNETİMLERİ KILAVUZLARIMIZ

Bir çok site yönetimi, yıllık milyonlarca liralık bütçesine rağmen, bu bütçeyi harcadıkları hizmetlerin standartlarını oluşturmazlar ve giderlerinin sebebi hizmet alımından ziyade harcamaları karşılamak olur.

Aslında, siteyi kişiler değil, mevzuatlar yönetir, kişiler siteye ancak hizmet ederler.

Oysa doğru olan, bir hizmetin gerekçelerinin belirlenmesini , iş işleyiş ve akışının planlanmasını, bu planın enerji-emek-malzeme olarak tahlil edilmesini,iş planı dahilinde personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgeninde maksimum hizmet, minimum maliyet ile sahaya yansıtılmasını sağlayacak, mevzuatı da içeren bazı çalışma kılavuz ve planların profesyonellere hazırlatılması ve hayata geçirilmesidir.

Bunun dışında bir site yönetimi tarzı, deneme yanılma, vazgeçme süreçleri ile sitenin kısa südre yüksek aidattan kaynaklı emlak düşü ile karşılaşmasına sebep olur.

Doğru ve emlak değerini artıracak, sakinler memnuniyeti sağlayacak site yönetimlerinin dört temel kılavuz planı bulunur.

İşte, bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple; bu yapıları sahaya yansıtıp, malik-sakinlerin hayatını kolaylaştırmak için bu planları siteniz için hazırlayarak, sitenin daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı, sakinlerin kendilerini daha özel hissedebileceği, düşük aidatlı bir yaşam alanı üzerinden, sitenize sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değeri sağlamaktayız.

Detaylar için lütfen aşağıdaki ilgili linkin üzerine tıklayınız.