Emlak Değer Yönetimi

EMLAK DEĞER YÖNETİMİ

Site Yönetimlerinin, malikler/ temsilciler / yönetim/ denetim kurullarının temel vizyonu sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değer artışıdır.

Emlak değer artışı yönetim becerisi ile sürdürülebilir hale getirilir. Ancak aynı yönetimin, kat maliklerini ikna ederek bu becerisini dairelerin / bağımsız bölümlerin el değiştirme değerlerini de analitik olarak yükseltmesi ve bunu sürdürülebilir hale getirmesi gerekir.

İşte, bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında  emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple yönetim becerisi üzerinden sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değer artışı sağlarken;

Bünyemizdeki emlak müşavirleri değerlendirme ve çabası ile özel bir çalışma üzerinden sitedeki bağımsız bölümlerin el değişim fiyatlarında piyasa yapıcılığı ile sürdürülebilir artış  sağlıyoruz.

Bunun için yönetim kurulunun bu konuda prensip karar alması ve bizlere emlak aracılık imtiyazı vermesi yeterli olmaktadır. Bizler site maliklerini bu çalışma konusunda ikna edip, profesyonel ekibimizle çalışmalarımızı başlatıyoruz.

Sürdürülebilir emlak değer artışı sağlamak için, saha hizmetlerinde bizleri tercih ediniz.