Yazılım Hizmetleri

Yazılım Hizmetleri

YAZILIM  HİZMETLERİMİZ

Günümüzde teknolojinin yazılımsız olarak verimli hale getirilmesi düşünülemez. Yazılım kullanmayan sitelerde bakım ve personel ile bakıma dahil edilen malzeme giderlerinin yanında aynı hizmet için harcanan  enerji de çok yüksektir.

Yazılım; aidat takibinden, güvenlik giriş-çıkış sitemlerine, merkezi ısınmadan havuz hijyen takibine kadar bir çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Müteahhitlerimiz inşaat esnasında, belli bütçe dahilinde maliyet için, belli malzemeyi genelde manüel veya elektrik kontrollü olarak imal ederler. Bu yaklaşım ticari kaygılı inşaat firması için akıllıca olurken, onlarca yıl oturum hedeflenen site yönetimleri için büyük israf anlamına gelir.

Bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple, yazılım uzmanlarımız üzerinden, site yönetim programları yazılımı ile sizlere hizmet vermekteyiz

Daha düşük aidatlı ve kontrollü hizmetler   için, lütfen  bizleri tercih ediniz.

Standartlarımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz: