Havuz Bakım Hizmetleri

HAVUZ BAKIM HİZMETLERİMİZ

Sitelerde havuz denince akla sosyal aktivite alanları gelir.  Site sakinleri için aktivite alanı olan bu tesisler bizim yaklaşımımızda güvenlik ve sağlık açısından emniyet altına alınması gereken alanlar olarak değerlendirilir.

Bizler, öncelikle havuzların çevre ve ıslak alan emniyetini planlayıp, başta çocuklarımız olmak üzere güvenliğini sağlar  hale getirdikten sonra hijyen aşamalı temizliğini planlar ve uygularız.

Çözüm ortağımız firmalar üzerinden resmi standartlarda ölçümlerini yaptırdığımız havuzlarda, yapım tekniklerine göre asgari kimyasalla hijyen çalışmaları ve partikül temizliği yaparken, havuzlarda talebe göre cankurtaran, gözetmen, temizlik ve güvenlik personeli bulundurulmasını sağlarız.

Bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında  emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple; havuz bakım  hizmetlerini teknik birime bağlı olarak, temel eğitim notları üzerinden formatlı olarak veriyoruz.

Personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgeninde sakinler memnuniyeti ve insan sağlığına yönelik olarak havuz  bakım  hizmetlerini belli standartlarda formatlıyoruz.

Daha sağlıklı, doğa dostu, bakımlı  bir yaşam alanı için lütfen bizi tercih ediniz.

Standartlarımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz: