Kontrat Yönetimi

Kontrat Yönetimi

KONTRAT YÖNETİMİ HİZMETLERİMİZ

Site Yönetim Kurullarının temel vizyonu; sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değer artışıdır. Emlak değeri, tüm özelliklerin ve hesapların dışında, bir yatırım aracı olarak özellikle kira çarpanı ile hesaplanır.

Sitede belli standartlara ulaşmamış emlak değer artış bilinci yoksa, ihtiyaca yönelik veya çevre emlak komisyoncusu ofislerin yönlendirmeleri ile oluşan kira fiyatları aynı zamanda sitedeki bağımsız bölümlerin, dairelerin el değiştirme fiyatlarını da belirler.

Bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple, sitenizdeki bağımsız bölümlerin emlak değerini doğru belirlemek için uzman gayrimenkul danışmanlarımızca evlerinizi değeri artacak fiyatlarla kiraya verir ve alım-satımına sizler adına müşteri buluruz.

Site içinde bizlere ayrılacak bir alanda, maliklerimize ulaştıracağımız özel bir bültenle emlak değer artışına yönelik alım-satım ve kiralama hizmetleri için lütfen bizleri tercih ediniz.

Standartlarımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz: