Saha Hizmetleri

SAHA HİZMETLERİMİZ

Sitenin daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı, sakinlerin kendilerini daha özel hissedebileceği bir yaşam alanı üzerinden sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değer artışı sağlamak maksadı ile Site  yönetimince mali-hukuki-idari-sosyal yapısalda , personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgenli bir organizasyonda, enerji-emek-malzeme girdili olarak bazı hizmetlerin verilmesi gerekir.

Bu hizmetlerden amaç, sakinler memnuniyeti ve emlak değeri artışını sürdürülebilir kılmaktır. Bu amaç, aynı zamanda site yönetim kurulunun da vizyonudur.

bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında  emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple; sitenizde düşük aidatla, güvenlik, temizlik ve teknik, peyzaj,havuz bakımı, ilaçlama, mevzuat takibi, sayaç okuma, aidat takibi hizmetlerini sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değeri artışı yapacak şekilde vermekteyiz.

Daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı, sakinlerin kendilerini daha özel hissedebileceği bir yaşam alanı üzerinden sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değer artışı sağlamak için, saha hizmetlerinde bizleri tercih ediniz.