İş Güvenliği

SİTELERDE İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİMİZ

Site yönetimlerinin, tüzel kişiliği olmasa da  bir çok saha hizmetini  kendi bünyesinde veya  dış kaynaklı olarak istihdam ettiği personel üzerinden alır. Bu hizmetlerin üretimi bir iştir ve iş güvenliği mevzuatına tabidir.

Bu mevzuata muhalefetin de yeterince ağır yaptırımları bulunmaktadır.

Site yönetimleri kurulları , kat maliklerinin vekilidir.  Vekiller işlerini yapmayıp, sorumluluklarını yerine getirmediğinde, resmi merciler ile karşı karşıya gelir ve tüzel kişiliksizlikten dolayı kat malikleri ayrı ayrı bu sorumluluğu yüklenir.

Tüm bu süreçlerin yaşanması, site yönetimini, dolaysı  ile kat maliklerini huzursuz eder. Site yönetimlerinde bulunan başkan ve üyeler de mevcut kendi profesyonel işleri ile meşgul olduğundan bu detay sorumlulukları takip edemeyebilir, yerine getiremeyebilir.

İşte, bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu üzerinden iş güvenliği ve mevzuatını başta İş Güveliği Uzmanları emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple sizler adına resmi makamlar nezdinde takip ve gereğini sahada yerine getirip, sizler de raporlayarak  bu sorumluluklarınızda sizlerle işbirliği yapıyor ve yönetiminize destek veriyoruz.

İş Güvenliği Mevzuatı ve uygulamalarında lütfen bizleri tercih ediniz.