Hukuki Destek

Hukuki Destek

SİTE YÖNETİMLERİNE HUKUKİ DESTEĞİMİZ

Sitelerde asıl olan hukuk; adli değil komşuluk hukukudur.  Bizler site yönetimlerinin avukat edinmesine karşıyız, avukat site kat malikler birliğinin ihtiyacı olabilir, ama ve asla site yönetimi kat maliklerine karşı avukat istihdam edemez, etmemelidir.

Yukarıdaki yaklaşım, ülkemizde yalnızca bize aittir. Çünkü bizler, otuz yıla yakın saha tecrübesi ve akademik birikimimizle, aksi yaklaşımın site sakinler memnuniyeti ve emlak değerini nasıl düşürdüğüne çok şahit olduk.

 Siteler; dernek, kooperatif veya ticari işletmeler olmamasına rağmen, site yönetimleri sosyal ve ticari organizasyonları resmi makamlar adına mevzuata formatlayan mali müşavir, avukat  meslek erbabı ile  danışmanlık anlamında çalışarak, hizmet almakta ısrar ederek site yönetimlerinde asıl olan komşuluk hukukunu adli hukuka kurban ederler.

İşte, bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu üzerinden emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple;

Sitelerimize avukatlık değil, hukuk desteği veriyoruz.

Sürdürülebilir sakinler memnuniyeti ve emlak değer artışı için lütfen avukatlığı değil, hukuki desteği tercih ediniz.