Detay Hizmetleri

SİTELERDE DETAY HİZMETLERİMİZ

sosyal-hizSitelerde temel hizmetlerin (güvenlik, temizlik, teknik, peyzaj, muhasebe) yanında sosyal aktiviteler düzenlenmesi, sakinlerin hayatını kolaylaştıracak imkanlar oluşturulması,  aidat dışı gelirler elde etme vb. çabalara detay hizmetler denir.

UĞURLAMA-KARŞILAMA-ÖZEL GÜN PARTİLERİ SİTE İÇİ-DIŞI BİRLİKTELİKLER : Sitelerin hukuki-mali-idari yapısalının yanında sosyal özelliği de vardır, olmalıdır. Ortak alanların paylaşıldığı sitelerde en çok ihtiyacımız olan olgu toleranstır. Tolerans ancak komşuluk hukuku ile sağlanabilir.

Komşuluk ancak birlikteyken paylaşmak ile mümkündür. Sakinlerin birbirleri ile kaynaşmasını sağlayacak olan yaza merhaba- yaza veda havuz başı partileri, anneler günü başta olmak üzere çeşitli milli, dini bayramlar ile bayramlaşmış ve yalnızca belli kesimleri ilgilendiren günlerde site yönetimleri sponsorlu olmasına öncelik harcamalarla site içi veya dışında faaliyetleri bizlerle işbirliği ile  düzenleyebilir.

site-reklamİLAN – REKLAM KABULÜ: 

Sitelerde  başta çeşitli aktivitelere harcanmak üzere aidat dışı gelirler elde etmenin bir yolu da  ortak alanlara belli standartlarda reklam-ilan alınmasıdır.

Bizler bu konuda tecrübelerimizi ve organizasyon becerimizi site yönetimleri ile paylaşıyoruz.

HAYVANAT PARKLARI OLUŞTURULMASI: 

site-parkÖzellikle betonlaşmanın devam ettiği şehir hayatında çocuklarımız sevimli dostlarımızı ancak televizyon ve nette görebilmektedir. oysa hayvanlarla fiziki tanışma & iletişim özellikle küçük yaşlarda çok büyük psikolojik gerekliliktir ve bu gerekliliği giderecek temel hayvanat parkları işletmenize/ sitenize katma değer katacaktır .

Bizler 400 TL’ den 40.000 TL’ye kadar bütçelerle 2m2 den 200 m2 ye kadar alanlarda temel ve detaylı hayvanat parkları kurmaktayız…

 

HOBİ ODA VE BAHCELERİ -BÜFE-LOSTRA SALONLARI:

Erişkin ve küçük yaştaki sakinlerimiz için model uçak, marangozluk, bahçe bakımı, toprakla uğraşma vb. hobiler ile çocukların velileri ile okul proje ödevlerini yapacakları alanlar oluşturuyor ve sakinler memnuniyetini artırıyoruz.

24X7 açık büfe, lostra salonu, bay-bayan kuaförü ve kafeterya işletme hizmetleri  ile sezonda haftada yarım günlük bisiklet mobil bakım atölyeleri hizmeti vermekteyiz.