Özel Hizmetlerimiz

SİTELERDE ÖZEL HİZMETLERİMİZ

Site yönetimlerinin tüzel kişiliği yoktur. Site yönetimleri kat malikler birliğidir. Yani her malik özel kişiliği ile site yönetiminden sorumludur. Bu bir çelişki, boşluk ve anlaşılması zor bir varoluştur. Çünkü, sitelerin tüzel kişiliği yoktur ama vergi numarası vardır, personeli dolayısı ile tüzel kişilik gibi algılanır, muamele görür, ancak üzerine araç alamaz, mülk edinemez.

Site yönetimlerindeki bu çelişki, mevzuatının da tanımsızlığından kaynaklanır, tüm bunlara rağmen Kat Mülkiyeti Kanununun dışında da organizasyonu ve hizmetlerinde girdi olan,  enerji-emek-malzeme satın almasından dolayı çeşitli kanun ve yönetmeliklerden dolayı bazı sorumluluklar edinmiştir.

İşte, bizler çok boyutlu olarak site yönetimleri yapısal-hizmet ve organizasyonu hakkında  emekli hakim-savcı-mülki amir-emniyet müdürü-asker  ile avukat, mimar-mühendis, mali müşavir ve site yönetimi  profesyonelleri- gayrimenkul uzmanlarından oluşan bir ekiple bu sorumluluklarınızda sizlerle işbirliği yapıyor ve yönetiminize destek veriyoruz.