Akademi

FAMCOTURK AKADEMİ

Organizmalar için, sağlık ne ise, organizasyonlar için de eğitim o-dur. Ülkemizde en temel yatırım aracı emlaktır. Emlak inşasının ve edinmesinin, el değiştirmesinin de ciddi ama herkesin bir fikrinin olduğu, ancak tam olarak bilmediği mevzuatı bulunmaktadır. Sonuçta site yönetimi de bizlerin emlak dediği bağımsız bölümlerin, dairelerin, dükkanların içinde bulunduğu anagayrimenkulün yönetimidir.

İşte, bu yönetimde bilgili ve ilgili olunması kaçınılmazdır. Site yönetimi yoktur, site yönetimleri vardır. Yani sitede bir çok hizmetin yönetimi söz konusudur. Yönetimlerde asıl olan da beceridir. Bu beceri de tümden yapısalın hukuki, mali, idari, sosyal boyutlarına hakimiyet ile enerji,emek,malzeme girdili güvenlik,temizlik,teknik,peyzaj ve idari diğer hizmetlerin personel,malzeme,eğitim,prosedür dörtgeninde organize bir operasyon yapabilme bilgi,tecrübe ve kapasitesi ile mümkündür. Bu kapasite,bilgi ve tecrübeleri formatlayacak olan ise eğitimdir. Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu? Organizmalar için, sağlık ne ise, organizasyonlar için de eğitim o-dur. Buradan yola çıkarak akademik, mesleki, sektörel, işletme içi, bireysel eğitimlerimiz bulunmaktadır.

İş ve Yaşam alanları yönetimini uluslararası standartlarda uygulayabilen, FAMCOINTERNATIONAL’ın Türkiye ayağı olan FAMCOTURK global yönetim tecrübe ve bilgilerini , lokal gerçekler ve mevzuat ile formatlayarak EĞİTİM-DANIŞMANLIK -YÖNETİM -GERİ BİLDİRİM dörtgeninde potaladığı bir yaklaşımla iş ve yaşam alanlarının asıl operasyonlarını uluslararası standartta verimlilik içinde yapmasını sağlamak maksadıyla hizmet vermek üzere oluşturulmuş akademik-profesyonel organizasyondur.

Organizasyonun uluslararası standartları ve akademik özelliği dolayısı ile merkez ofis yapısı içinde EĞİTİM MASASI adı altında mevzuat ve saha gerçeklerine göre yapılanmış özel bir birim bulunmaktadır.

AKADEMİK EĞİTİMLER

  • AREL ÜNİVERSİTESİ & FAMCOTURK İŞBİRLİĞİNDE (AREL ÜNİVERSİTESİ SEFAKÖY YERLEŞKESİ)
  • PROFESYONEL KONUT SİTESİ YÖNETİMLERİ SERTİFİKA PROGRAMI
  • SİTELERDE MERKEZİ ISINMA SİSTEM BAKIM ve UYGULAMA SERTİFİKA PROGRAMI

DEPARTMAN EĞİTİMLERİ

  • ESOP OTELCİLİK ve BİNA YÖNETİM HİZMETLERİ (ŞİRKET BİNASI-FLORYA veya SİTE EĞİTİM SALONLARI )

SİTELERE ÖZEL EĞİTİMLER

  • SİTEYE ÖZGÜ HİZMET İÇİ EĞİTİMLER (ŞİRKET BİNASI-FLORYA veya SİTE EĞİTİM SALONLARI )

ŞİRKET İÇİ EĞİTİMLER

  • FAMCOINTERNATIONAL- FAMCOTURK PERSONELİNE ÖZEL EĞİTİMLER (ŞİRKET EĞİTİM SALONLARI -FLORYA )